O nas

DUET - Producent ogrodzeń betonowych i panelowych

Przedsiębiorstwo DUET to znany i ceniony producent ogrodzeń betonowych i panelowych. Proponujemy duży i zróżnicowany wybór wzorów oraz kompozycji w zakresie wyglądu przęseł i słupów. Wykonujemy konstrukcje w wysokościach od 1 do 2,5 metrów.

Tworzymy rozwiązania, znajdujące zastosowanie w zabezpieczaniu i wygradzaniu posesji prywatnych, jak i terenów firm oraz działek publicznych. Wykonujemy trwałe i solidne konstrukcje, wyróżniające się estetyczną formą. Polecamy rozmaite warianty stylistyczne. Umożliwia to dostosowanie rozwiązania do otoczenia oraz elewacji budynku.

Nasze produkty

Nasze wyroby odznaczają się wysokim poziomem trwałości. Są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie wysoko gatunkowych materiałów zapewnia efektowny wygląd przez cały czas użytkowania. Ponadto nie sprawiają trudności przy konserwacji. Konstrukcje są łatwe w montażu, dzięki czemu pozwalają na szybką instalację. Zapewniamy montaż u klienta oraz transport ogrodzenia.

W trosce o klienta

Jako producent staramy się każdego dnia dostosowywać swoją propozycję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań wszystkich Klientów. Pragniemy także dostosować nasze ogrodzenia panelowe oraz betonowe do aktualnych trendów na rynku w zakresie parametrów technicznych i estetycznych. Posiadamy gotowe produkty, ale też chętnie wykonujemy modele na indywidualne zlecenie Klientów, dostosowane do potrzeb i wymagań Zlecających. Stale poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając nowe wzory ogrodzeń.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Z chęcią pomożemy przy doborze odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy także atrakcyjne warunki współpracy. Oferowane przez nas konstrukcje spełniają zatem praktyczną i estetyczną funkcję w wygradzaniu przykładowej powierzchni.

Zachęcamy osoby zainteresowane do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej bądź przy osobistym kontakcie w siedzibie firmy w miejscowości Tomiczki w okolicach Poznania.

Ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Wielkopolski, ale także inwestorów z innych regionów kraju.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.